UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto tam taki odważny i udało mu się wjechać taczką na teren Olimpii? Chyba że po zakończonym meczu. .. Z taczką przyjechał, ale już nie miał sił wywieźć prezesa?


Anuluj