UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto tam taki odważny i udało mu się wjechać taczką na teren Olimpii? Chyba że po zakończonym meczu. .. Z taczką przyjechał, ale już nie miał sił wywieźć prezesa?
A kto tam taki odważny i udało mu się wjechać taczką na teren Olimpii? Chyba że po zakończonym meczu. .. Z taczką przyjechał, ale już nie miał sił wywieźć prezesa?