UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zakopać topór wojenny. Połączyc dwa kluby Krakusa i Agrykola. Wybrac nowy zarząd i prezesów. Pokazac wszystkim w Polsce że Elbląg stać na grę na wyższym szczeblu niż 2 liga. Oczywiscie postawić warunek ratuszowi i radnym w sprawie stadionu i rocznych dotacji na poziomie minimum 2 mln i powinno być okay

KIBIC elblążanin