A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niestety ale przypuszczam, że to ostatnie zwycięstwo Olimpii w tym sezonie. Teraz zaczynamy mecze z drużynami zainteresowanymi awansem lub utrzymaniem sie w lidze. Do końca czerwca odejdą kluczowi zawodnicy a Wenger z Lewym i chyba z Krasą z całym szacunkiem dla młodzieży będą grać jedynie na nerwach. Nasi młodzieżowcy przecież nawet w IV lidze sobie nie radzą a trener Kaczmarek (Cebula)jaki jest każdy widział jak prowadził CLJ. Czarne chmury nad naszymi głowami - ta oprawa nie wiem dlaczego ale utkwiła mi w pamięci
Kononczuk walcz o Olimpie.
Panie redaktorze pisze Pan jak prezes kazał napisać. Trener Nocoń odszedł bo nie chciał odważniej stawiać na młodzieżowców. .. Ręce opadają. .. Są ludzie z ambicjami i to różni Pana Trenera od Pana Prezesa.
Super że stawia sie na młodzież. Dzięki za walkę.
Tak będzie i nie ma co zaklinać rzeczywistosci.
To było ostatnie zwycięstwo Olimpii, w tym sezonie
@komar - Za porozumieniem stron
Skoro stawiamy na młodzież w PJS to z całym szacunkiem dlaczego nie grają wychowankowie skoro punkty za nich liczone są podwójnie.
Znowu promujemy obce zrzuty których w sierpniu nie będzie w klubie. Taka to promocja wychowanków.
Normalnie I Zenobik był na trybunie
Bardzo dobry ruch prezesa, dobry czas na ogrywanie młodzieży, to jest kapitał na przyszłość.
My tylko marudzimy że nasza młodzież jest do niczego jak nawet nie dostała szansy się pokazać.
Tyle młodych chłopaków trenuje w Olimpia żeby później nawet szansy nie dostać?
I nie mówcie że są za słabi, każdy na początku się wdraża i robi błędy ale później okazują się dobrymi grajkami np. Balewski