UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale po co promocja miasta? Niech jest jak jest czyli po staremu (Rzeplinski)po co sie wysilac? Zarzad miasta to juz troche staruszkowie I im po prostu sie nie chce, na horyzoncie emeryturka no I po co takie cos jak l liga, modernizacja, sponsorzy. Tu powinni dzialac mlodziaki. Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj