UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem, jak taki Nowy Sącz może grać w ekstraklasie, Bełchatów może być wicemistrzem Polski, a w Elblągu ksiądz i kupa gówniarzy, których matki płacą krocie żeby niezdolny dzieciak pobiegał w koszulce Olimpii. Brak szacunku dla ludzi budujących markę klubu. Lepiej już zrobić, jak kiedyś - niech stowarzyszenie kibiców przejmie tradycje klubu i pociągnie klub dalej, a te dziady leśne niech sobie tworzą Polonię-Olimpię swoich marzeń.