UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale po co promocja miasta? Niech jest jak jest czyli po staremu (Rzeplinski)po co sie wysilac? Zarzad miasta to juz troche staruszkowie I im po prostu sie nie chce, na horyzoncie emeryturka no I po co takie cos jak l liga, modernizacja, sponsorzy. Tu powinni dzialac mlodziaki. Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1