UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ej wy tam którzy obstawili u buka przegraną Olimpii. Zasilcie tymi wygranymi tysiącami Naszą elbląską Olimpię.
Ej wy tam którzy obstawili u buka przegraną Olimpii. Zasilcie tymi wygranymi tysiącami Naszą elbląską Olimpię.