77
17.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taczka stoi
(2020.06.17)

info

20  
  1
działo się. kwiaty sprzedawali i znicze po drugiej stronie ulicy
(2020.06.17)
Księże Pawle, prezesie dziekujemy twój, geniusz jest nieoceniony
Rumcajs (2020.06.17)
@Rumcajs - A gdzie ty człeniu byłeś. Tyle czasu nieobecny. Niedobry ty, niedobry.
(2020.06.17)
Trener Kaczmarczyk to zaufany człowiek Gumisia od Olimpii 2004 taka jest prawda i wszystko jasne!!!!
(2020.06.17)

info

11  
  3
Toć to skandal zwalniać trenera za świetne wyniki. Media w Elblągu są przychylne prezesowi i nie beda kręcić afery. Sprawa po cichu jest zamiatana pod dywanik. ..
(2020.06.17)

info

22  
  2
1 liga o krok, a tutaj brak trenera i cała ta elbląska kartoflana polityka co od lat. Dzięki UM, dzięki działacze. Ech. .. .
(2020.06.17)

info

20  
  0
@Rumcajs - Ciężko terminować u pryncypała? Wikt i opierunek na czas? Zakres obowiązków to marszczenie rysia dwa czy trzy razy dziennie? Wiem, wiem to niewdzięczna robota.
(2020.06.17)
Dzieki druzyna za 3 pkt, a guminiak wy. .. ..
Kibic OE (2020.06.17)

info

14  
  0
Jechałem rowerem obok kasy biletowej i stała taczka z przypiętą kartką "pseudoprezesie won z Olimpii". Brawo za akcję, trzeba go wreszcie wyrzucić. Gratulacje za zwycięstwo, w sobotę poproszę o kolejne :) ZKS
(2020.06.17)

info

20  
  0