UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lotnik75 - Szanowny Panie Lotniku. Proszę sobie wyobrazić, że ten list pisałam dzisiaj wspólnie z moimi znajomymi, sąsiadami poirytowanymi po wczorajszym weekendzie. Ja oczywiście byłam inicjatorka tego przedsięwzięcia. Jest nas tu kilkanaście osób i chyba możemy wziąć udział w dyskusji?