A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nawet duże lotniska komercyjne nie ignorują takich skarg. Flota samolotów jest coraz nowsza a tu latają stare "kukuruzniki"przyznaje rację niektóre pewnie z1915 i nie dość że hałasują to strach że spadna
Osąbiście wolem lotniskom i raz na piec minut samolocik, niz cale zycie meczyc sie z rykiem silnikow aut w przeswiadczeniu, ze pomoze pilot. Co za ulga może być słuchawka dla ucha ten tylko sie dowie kto nie gluchy
@GDANSZCZANIN - słownik się kłania natychmiast
kto przezyl argamedon kraxy na drodze to ma prawo bac sie i akopaliptycznych meteorow.
Zgadzam się z Panią. Mieszkałam na "Zatorzu"coś okropnego!!! Samoloty startowały i lądowały mi nad dachem przez cały dzień. Dojdzie do tragedii i dopiero ktoś się zainteresuje!!! Uważam, że mogą startować i lądować z innej strony, a nie ludziom nad domami !!! Ktoś powinien się zainteresować porządnie tą sprawą!!! A słychać je w całym Elblągu.
Hałas również słyszalny na Zawadzie. A loty to biznes czysto prywatny. Proponuje zrobić liste i zbierać podpisy.
stara wa----tka, pieniactwo opłotkowe
@NiePrawyAleSprawiedliwy- - A ja mieszkam w Gronowie Górnym i jest to samo!
@aaz - @aaz, co prawda mam odmienne zdanie, ale urzekł mnie ten komentarz. Chyba jedyny, który przedstawia inne zdanie od Pani Beaty, ale nie jest pełen hejtu i wrogości. Tak się powinno dyskutować, drodzy Czytelnicy!
A co do lotniska, mieszkam w okolicy lotniska od 30 lat i zdążyłam się już przyzwyczaić do samolotów. Jednak, od kiedy nad nami lata ten głośny wrak samolotu, znów zaczęłam zwracać na nie uwagę. Słychać go na długo przed, i długo po tym jak przeleci nad naszymi głowami. W weekendy moje dziecko może zapomnieć o drzemkach w ciągu dnia.
Gdy Okęcie było uciążliwe dla mieszkańców, władze Warszawy zainterweniowaly w tej sprawie. U nas każdy zrzuca odpowiedzialność na kogoś innego; /
Brawo! Kultura wypowiedzi- żadna! :/