UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Lotnik75 - Szanowny Panie Lotniku. Proszę sobie wyobrazić, że ten list pisałam dzisiaj wspólnie z moimi znajomymi, sąsiadami poirytowanymi po wczorajszym weekendzie. Ja oczywiście byłam inicjatorka tego przedsięwzięcia. Jest nas tu kilkanaście osób i chyba możemy wziąć udział w dyskusji?