Wybrany wątek opinii

Mieszkam na Zatorzu i startujące lub lądujące samoloty nie robią na mnie wrażenia. Jeśli komuś przeszkadza niech się przeprowadzi.
Zatorzanka (2020.06.15)
@Zatorzanka - tam tez bylas taka mundra
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy