Wybrany wątek opinii
Mieszkam na Zatorzu i startujące lub lądujące samoloty nie robią na mnie wrażenia. Jeśli komuś przeszkadza niech się przeprowadzi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
13
@Zatorzanka - tam tez bylas taka mundra
Do moderacji
Odpowiedz
1
0