UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie w ten sposób do niczego nie dojdziemy. Teraz jest moda na wylewanie żali przez internet i dochodzenie odszkodowań od miasta. Zaczęło się od gościa, który wybudował dom obok schroniska i nagle go olśniło, że psy szczekają i nie może sobie odpocząć, teraz lotnisko, za chwilę będzie kościół przy Willowej bo codziennie grają tam barkę, za chwile strzelnica, bo ludzie pokupowali mieszkania na Łęczyckiej. A trzeba było najpierw pomyśleć, gdzie się kupuje nieruchomość i tyle. Jedyne rozwiązanie to spróbować zmienić trasy lotów, ale jeśli ta Pani mieszka blisko lotniska to i tak jej to nic nie da i dalej będzie pisać skargi. .
Anonimek1