UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam na Zatorzu i startujące lub lądujące samoloty nie robią na mnie wrażenia. Jeśli komuś przeszkadza niech się przeprowadzi.

Zatorzanka

Anuluj