123
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@san - Hołownia sam się podkłada, żeby nikt na niego nie głosował. On robi jedynie za szum, żeby ludzie myśleli, że w Polin jest demokracja. Walka o to, kto będzie reprezentował gubernatora Polin (tzw. prezydent)toczy się między Dudą, a Trzaskowskim.
(2020.06.14)
Jaki ty prosty jesteś, tobie tylko tvpis odpowiada, bo mówi to co chcesz usłyszeć.
struś (2020.06.14)
Szymonie czy wiesz gdzie na mapie Polski leży miasto Elbląg mam wątpliwości!!!!!
(2020.06.14)

info

22  
  4
Co ludzie mają pod deklem ? Woźny z koszernej telewizji myśli że myśli.
wredny_typ (2020.06.14)

info

21  
  3
Żenujące słowa i pomyśleć że to kandydat na prezydenta. .. .
Balbo (2020.06.14)

info

22  
  4
Ewidentnie ta grupa ludzi chce zrobić skansen z naszego regionu. Budowa kanału nie bo przyroda, budowa s16 która ma być kręgosłupem tego regionu też nie bo przyroda widać że chcą zrobić z nas skansen odziać nas w skóry i dać kije.
abc1 (2020.06.14)

info

18  
  4
Brawo, panie Szymonie. To jak ci partacze niszczą, czego sie dotkną, wola o pomstę do nieba. ..
Jrunb (2020.06.14)

info

10  
  31
Portelu, czy jestes dumny z teho jaki "typ"hejterskich czytelnikow masz? Tylko na Waszych łamach jest tyle hejtu, jadu, nienawisci i glupoty wsrod komentarzy.
Ulaaaaa (2020.06.14)
Jest i on więc przedstawiam tasiemca powiązań : Szymonek mały lewusek - gen. Różański członek PZPR - TVN -- Scripps Network Interactive - Discovery - pan David Zaslav król królów $$$$$ z korzeniami warszawskimi
007 (2020.06.14)

info

10  
  6
Panie Szymonie H. W Elblągu się urodziłem, wychowałem, wykształciłem, założyłem tu rodzinę, i tu pracuję i mieszkam. I jestem za przekopem, jednocześnie zdając sobie sprawę iż, przekop to nie złoty środek na boloączki tego miasta i nie poprawi zbyt wiele w jednej chwili. Mimo to jestem za przekopem a zarazem nie jestem zwolennikiem PiSu, a ponadto pieniądze to nie wszystko, są inwestycje które trzeba prowadzić nie patrząc na zwrot etc. np. drogi, a przekop to droga z tym, że morska tak samo nam mieszkańcą Elbląga potrzebna jak droga S7 do Gdańska. Masz rację nie przyjeźdżaj do Elbląga, a na wyborach Twoje nazwisko zostanie pominięte tak jak Ty ominołeś te miasti
Tomasz85 (2020.06.14)

info

29  
  7