UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ewidentnie ta grupa ludzi chce zrobić skansen z naszego regionu. Budowa kanału nie bo przyroda, budowa s16 która ma być kręgosłupem tego regionu też nie bo przyroda widać że chcą zrobić z nas skansen odziać nas w skóry i dać kije.

abc1

Anuluj