UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Portelu, czy jestes dumny z teho jaki "typ"hejterskich czytelnikow masz? Tylko na Waszych łamach jest tyle hejtu, jadu, nienawisci i glupoty wsrod komentarzy.
Ulaaaaa
Portelu, czy jestes dumny z teho jaki "typ"hejterskich czytelnikow masz? Tylko na Waszych łamach jest tyle hejtu, jadu, nienawisci i glupoty wsrod komentarzy.
Ulaaaaa