A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O Hołownia ! Jeszcze niech się wypowie Prokop / Kuba Wojewódzki i ta gruba z poranka TVN. .
Tego kolejnego nawiedzonego i specjalistę od wszystkiego to lepiej do do naszego województwa i Elbląga nie wpuszczajmy. On kompletnie nie ma pojęcia o sytuacji gospodarczej regionu i o tym co tak naprawdę jest nad Zalewem wislanym. Kilkadziesiąt kilometrów dalej na wschód znajduje się na Zalewie jedna wielka rosyjska flotylla wojennej - pływająca po tych samych wodach. Można sobie bzdury opowiadać jak się mieszka od Zalewu wiślanego kilkaset kilometrów, a rzeczywistości sie nie zna.
Hołownia myśli że bierze udział w programie Mam Talent.
Ten cudak z TVN to dopiero absurd. Niewiele mu brakuje do specjalisty od ścieków z Warszawy.
Odebrać gnojowi obywatelstwo, w hurcie z warszawskim nieudacznikiem, będzie taniej.
Absurdem jest to, że tacy ludzie jak Ty startują na prezydenta. Facet kompletnie nie masz pojęcia o tym co to jest Zalew wiślany, jego historie i co znaczył dla gospodarki Niemiec kiedy mogły tutaj pływać statki całe wieki do czasu kiedy nie było tutaj ruskich i rządów komunistycznych. Teraz na siłę chcecie zrobić z tego rejonu bagnisty akwen i doprowadzić do zapaści gospodarczej tego wszystkiego co jeszcze funkcjonuje i może żyć z transportu wodnego. Prowadzicie politykę pod dyktando Rosji i Gdańska. Dopasowaliście się tylko szkoda, że uczestniczy w tym telewizja TVN, tego to się tu nikt nie spodziewał. Gratulacje sponsorom.
Nie przyjechał do Elblaga bo by posypały się jaja głupków mamy dosyć nie jestes tu mile widziany
Precz z El Dorado
Miałem na Ciebie głosować, jednak teraz wolę Dudę chociaż to marionetka. Dobrze że nie żyliście w czasach budowy kanału Panamskiego
Szymek zmień fryzjera - mamy 21 wiem A Ty masz fryzurę z 18 wieku. .. ..