UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Szymonie H. W Elblągu się urodziłem, wychowałem, wykształciłem, założyłem tu rodzinę, i tu pracuję i mieszkam. I jestem za przekopem, jednocześnie zdając sobie sprawę iż, przekop to nie złoty środek na boloączki tego miasta i nie poprawi zbyt wiele w jednej chwili. Mimo to jestem za przekopem a zarazem nie jestem zwolennikiem PiSu, a ponadto pieniądze to nie wszystko, są inwestycje które trzeba prowadzić nie patrząc na zwrot etc. np. drogi, a przekop to droga z tym, że morska tak samo nam mieszkańcą Elbląga potrzebna jak droga S7 do Gdańska. Masz rację nie przyjeźdżaj do Elbląga, a na wyborach Twoje nazwisko zostanie pominięte tak jak Ty ominołeś te miasti
Tomasz85