UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ewidentnie ta grupa ludzi chce zrobić skansen z naszego regionu. Budowa kanału nie bo przyroda, budowa s16 która ma być kręgosłupem tego regionu też nie bo przyroda widać że chcą zrobić z nas skansen odziać nas w skóry i dać kije.

abc1