Wybrany wątek opinii

Njestem zwolennikiem PISu ale popieram przekop Mierzei Wiślanej. Mogłem głosować na Hołownię bo na długopis nie chcę. Teraz napewmo na Hołownię nie zagłosuję nawet nie wie że ten przekop jest nam potrzebny. n iech wraca do mam talent
san (2020.06.14)
@san - Hołownia sam się podkłada, żeby nikt na niego nie głosował. On robi jedynie za szum, żeby ludzie myśleli, że w Polin jest demokracja. Walka o to, kto będzie reprezentował gubernatora Polin (tzw. prezydent)toczy się między Dudą, a Trzaskowskim.
(2020.06.14)
@san - To glosuj na dublera lub Kamysza. Obaj to samo sadza o przekopie.
57te (2020.06.14)
Powrót do komentarzy