Wybrany wątek opinii
Njestem zwolennikiem PISu ale popieram przekop Mierzei Wiślanej. Mogłem głosować na Hołownię bo na długopis nie chcę. Teraz napewmo na Hołownię nie zagłosuję nawet nie wie że ten przekop jest nam potrzebny. n iech wraca do mam talent
Do moderacji
Odpowiedz
72
9
@san - Hołownia sam się podkłada, żeby nikt na niego nie głosował. On robi jedynie za szum, żeby ludzie myśleli, że w Polin jest demokracja. Walka o to, kto będzie reprezentował gubernatora Polin (tzw. prezydent)toczy się między Dudą, a Trzaskowskim.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@san - To glosuj na dublera lub Kamysza. Obaj to samo sadza o przekopie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3