Wybrany wątek opinii

Portelu, czy jestes dumny z teho jaki "typ"hejterskich czytelnikow masz? Tylko na Waszych łamach jest tyle hejtu, jadu, nienawisci i glupoty wsrod komentarzy.
Ulaaaaa (2020.06.14)
@Ulaaaaa - Wiesz co to nie hejterzy tylko myślący obywatele Elbląga. Wszystko byście chcieli nam zabrać i rzeczywiście ubrać w skóry jak ludzi pierwotnych. Ekspert przyjechał do Tczewa i Malborka i się wypowiada na temat elblaski ego przekopu. Dlaczego nie przyjechał z tym do Elbląga? Boi się że go wygwizdaja? Zamiast narzekać niech przedstawi propozycje jak pomoc Elbląg owi.
Elblazanin nie hejter (2020.06.14)
@Ulaaaaa - Była tylko nie publikujecie cenzuro jedną.
Elblazanin nie hejter (2020.06.14)
@Ulaaaaa - to jest wolność słowa !!!!! człowieku minionej epoki !!!!
san (2020.06.14)
Powrót do komentarzy