123
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O zgrozo jak by mieli rządzić krajem takie osobniki jak ty, katastrofa, nie ośmieszaj się, nawet do nas do teatru dramatycznego się nie nadajesz. .. .
(2020.06.14)

info

18  
  5
już kasują nie wygodne komentarze, nic nie gorszy tak jak prawda, bo portel to poplecznicy postępowej polski socjalistycznej, wiadomo nie za darmo nie za darmo
uwaga cenzura (2020.06.14)
Dzięki takim jak ty, Trzaskowski, Biedroń były rozbiory Polski, więc o czym bredzisz?
(2020.06.14)

info

18  
  5
@uwaga cenzura - Od dawna wiadomo że nasz portelik jest lewacki, widać to po zamieszcznych artykułach i cenzurze niewygodnych. .. .
(2020.06.14)
a tak na marginesie Szymonek też skończył Akademie Morską (razem z senatorkiem naszym ukochanym umiłowanym ), i też zna się na marynarce handlowej, na statkach, na przekopach, na towaroznastwie, na pogłebiarkach, na ładunkoznastwie, i w tvn jest tam fachowcem przez wiekie F, i zna się na teologi katolickiej wiadomo, i na elektryce, i na elektrowniach, i na wszystkim sie zna bo takie są rozkazy : baczność ! na prawo patrz ! hołownia od dziś znacie się ! tak jest ! bo wiecie rozumiecie ! tak jest ! spocznij ! odmaszerować ! trutumtrumtututututuuummm i on wie i rozumie i gites
007 (2020.06.14)

info

14  
  4
Nie ma jak to przyjechać do regionu I popełnić publicznie harakiri. Po Trzaskowskim drugi Do odstrzału.
(2020.06.14)

info

25  
  4
Laleczka Chucky. ..
(2020.06.14)

info

14  
  5
to po jaka cholere tu żeś przyjechał błazanie????? TYLKO DUDUŚ MÓJ KOCHANY OBROŃCA LGBT+
Grazyna niematka tylko katka (2020.06.14)

info

11  
  4
Panie Hołownia absurdem jest twoje bezsensowne gadanie. Wracaj skąd przyszedłeś do TVN. Moim zdaniem nie nadajesz się pan na wójta, a co dopiero prezydenta Polski.
(2020.06.14)

info

20  
  4
@Ulaaaaa - Wiesz co to nie hejterzy tylko myślący obywatele Elbląga. Wszystko byście chcieli nam zabrać i rzeczywiście ubrać w skóry jak ludzi pierwotnych. Ekspert przyjechał do Tczewa i Malborka i się wypowiada na temat elblaski ego przekopu. Dlaczego nie przyjechał z tym do Elbląga? Boi się że go wygwizdaja? Zamiast narzekać niech przedstawi propozycje jak pomoc Elbląg owi.
Elblazanin nie hejter (2020.06.14)