A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Faktem jest, że w okolicach Elblaga brakuje zdecydowanie przyjaznych ścieżek rowerowych, region nastawiony na turystykę nie oferuje żadnej rowerowej drogi o przyzwoitej nawierzchni, bo rozleklamowane Green Velo z tragiczną nawierzchnia i zaniedbaniem w utrzymaniu nie zachęca do rowerowej turystyki, pozostaje jazda drogami lokalnymi a te nie są zbyt bezpieczne, jakoś w innych rejonach kraju są prawdziwe drogi rowerowe z dobrą nawierzchnią i oznakowaniem, u nas niestety nie.
@Jamess - A tych mistrzów kierownicy w Wikrowie i Wiktorowiie nie brakuje. Policja niestety jak na razie nie potrafi zaprowadzić tam porządku i przestrzegania elementarnych przepisów. Wystarczy przejechać się rowerem szlakiem rowerowym w weekendy po południu w okolicach tych dwóch wsi. Młodzi ludzie w swych swoich starych bolidach grzeją czasami ile się tylko da w szczególności na wąskich i w złym stanie dróg powiatowych.
@Joponka - Widzieliscie wlodarzy na rowerach:)wlasnie. na lesej szkapie tak a rower by polamali hihi.
Kto tradycji nie szanuje niech nas w d pocaluje.
A ja w piątunio na mojej Meridce Elbląg-Orneta-Elbląg 134 km. Pozdrawiam wszystkich rowerowców.
Widac ze historii nie kumal pan hihi. ignorancja to dzisiaj plaga. przeciez nie jestesmy glupsi od reszty swiata co z kazdej coekawostki zrobia kase. nawet cos wymysla zeby przyciagnac turystow. A u nas nie kumaci ludzie dlatego bida. To widac slychac i czuc obornikiem.
Buraczany komentarz. Czego tu wymagac. tu historie opowiada sie przy browarku i dziuni. hehe. To na tyle o historii.
Elblag to ludzie. a i tak obornik.
@Anna 3358 - Elblag i okolice super polozone. Kto tego nie widzi to pije chyba metanol hehe. jak dziad i reszta za dawnych lat na stepie.
Racja to ignorancja i brak kultury. Osob odpowiedzialnych. To dziedzictwo. a jak nie podoba sie historia elblaga to wynoscie sie.