UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widac ze historii nie kumal pan hihi. ignorancja to dzisiaj plaga. przeciez nie jestesmy glupsi od reszty swiata co z kazdej coekawostki zrobia kase. nawet cos wymysla zeby przyciagnac turystow. A u nas nie kumaci ludzie dlatego bida. To widac slychac i czuc obornikiem.