UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anna 3358 - Elblag i okolice super polozone. Kto tego nie widzi to pije chyba metanol hehe. jak dziad i reszta za dawnych lat na stepie.


Anuluj