UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anna 3358 - Elblag i okolice super polozone. Kto tego nie widzi to pije chyba metanol hehe. jak dziad i reszta za dawnych lat na stepie.
@Anna 3358 - Elblag i okolice super polozone. Kto tego nie widzi to pije chyba metanol hehe. jak dziad i reszta za dawnych lat na stepie.