UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jamess - A tych mistrzów kierownicy w Wikrowie i Wiktorowiie nie brakuje. Policja niestety jak na razie nie potrafi zaprowadzić tam porządku i przestrzegania elementarnych przepisów. Wystarczy przejechać się rowerem szlakiem rowerowym w weekendy po południu w okolicach tych dwóch wsi. Młodzi ludzie w swych swoich starych bolidach grzeją czasami ile się tylko da w szczególności na wąskich i w złym stanie dróg powiatowych.