Wybrany wątek opinii
Na bema jest zaniedbany cmentarz elblaskich bogaczy z zeszlego stulecia. szkoda ze niszczeje
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
to idz i posprzataj, jak chcesz to ci pomoge
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Kto tradycji nie szanuje niech nas w d pocaluje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Buraczany komentarz. Czego tu wymagac. tu historie opowiada sie przy browarku i dziuni. hehe. To na tyle o historii.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0