Wybrany wątek opinii

Na bema jest zaniedbany cmentarz elblaskich bogaczy z zeszlego stulecia. szkoda ze niszczeje
(2020.06.14)
to idz i posprzataj, jak chcesz to ci pomoge
(2020.06.14)
Kto tradycji nie szanuje niech nas w d pocaluje.
(2020.06.14)
Buraczany komentarz. Czego tu wymagac. tu historie opowiada sie przy browarku i dziuni. hehe. To na tyle o historii.
(2020.06.14)
Powrót do komentarzy