Wybrany wątek opinii

Piękne okolice są pod Elblągiem. W Gronowie Elbląskim byłam miłe zaskoczona odrestaurowanym pałacem z 1910 roku. Polecam każdemu babrać się na taka wycieczkę rowerem.
Anna 3358 (2020.06.14)
@Anna 3358 - Ten pałac jest na ulicy świerkowej, która przedstawiona trasa omija.
Gosc11155 (2020.06.14)
@Anna 3358 - Elblag i okolice super polozone. Kto tego nie widzi to pije chyba metanol hehe. jak dziad i reszta za dawnych lat na stepie.
(2020.06.14)
Powrót do komentarzy