Wybrany wątek opinii
Piękne okolice są pod Elblągiem. W Gronowie Elbląskim byłam miłe zaskoczona odrestaurowanym pałacem z 1910 roku. Polecam każdemu babrać się na taka wycieczkę rowerem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Anna 3358 - Ten pałac jest na ulicy świerkowej, która przedstawiona trasa omija.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Anna 3358 - Elblag i okolice super polozone. Kto tego nie widzi to pije chyba metanol hehe. jak dziad i reszta za dawnych lat na stepie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0