A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trochę jeżdżę na rowerze i wiem, że 35 kilometrów dla początkującego rowerzysty, to za dużo. Może tylko się zniechęcić do roweru.
Elbląg to. ..
.. .miasto grzechu
W Jegłowniku NIE MA drogi S22 tylko DK22.S22 to droga od węzła Elbląg - Wschód do przejścia granicznego w Grzechotkach.
Najlepsze są tam pola nasączone tysiącami ton toksycznych oprysków !!!!! Raczej bez masek specjalnych na rowerach bym się nie wybierał !!!
"Tutaj znajduje się depresja 1,8 m p. p. m. , która przez wiele lat uznawana była za najniżej położony punkt Polski. ". Pytanie do autora (ki): dlaczego "była"?
Widzę, że muszę sobie odpowiedzieć. Otóż ten punkt dalej jest oficjalnym najniższym punktem w Polsce. Zmiany jeszcze nie ma i nie wiadomo czy będzie, bo niby badają czy depresja w Marzęcinie jest pochodzenia naturalnego.
A Adamowo to co? Tą wieś też warto odwiedzić, jest tam super szejściorak, odnowiony dom przez telewizję polsat, stare boisko AKS-u Adamowo na którym rozgrywały się emocjonujące batalię z drużyną z Bielnika i że starszymi Francikami, Gipsiakami, Robakami itd. Jest tam też stare przedszkole które zamieniono na mieszkania, stary sklep sołtysa i mostek na którym spotykali się mieszkańcy wsi. .. .. Naprawdę polecam hehe.
Gdzie jest jakaś rozpiska na kolejne wycieczki rowerowe ?