39
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak to najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić
(2020.06.14)
Wszędzie dobrze gdzie znak Elbląg zostaje daleko w tyle
(2020.06.14)
ja tam leze do poludnia wiec cos robie, mam bardzo dobre polączenie, spie w plaszczu zeby rano nie zakladac i jestem w domu
(2020.06.14)
to idz i posprzataj, jak chcesz to ci pomoge
(2020.06.14)
Pierwsze trzy zdjęcia to cmentarz znajdujący się w miejscowości Władysławowo nieopodal miejscowości Wikrowo. Ostatnio trochę zaniedbany, bo trawa prawie do pasa ! Może Gmina Elbląg zadba o to, aby tą trawę w miarę regularnie kosić?
(2020.06.14)
"Droga z Wiktorowa do Jegłownika to swoisty Armagedon "- Z Wikrowa w stronę Helenowo ta sama sytuacja !!! Zapewne pan Starosta i pan dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych świetnie są zorientowani, ale kompletnie nic w tej sprawie nie robią. Może po kilkudziesięciu latach czas tą drogę nr. 1103N gruntownie wyremontować?
Do odpowiedzialnych (2020.06.14)

info

4  
  0
Wszędzie dobrze gdzie tablice Wikrowo i Wiktorowo zostaje daleko w tyle i najlepiej bardzo daleko w tyle. Lepiej tam nie jeździć, sami mistrzowie kierownicy i zwolennicy szybkiej jazdy!
(2020.06.14)

info

3  
  1
Pytamy włodarzy w Elblągu GDZIE te ścieżki rowerowe. Nieudacznicy.
(2020.06.14)

info

7  
  0
Karwa w POmorskim co krok sciezki rowerowe a w Elblągu i okolicach gawno.
(2020.06.14)

info

4  
  0
Piękne są okolice Elbląga np. Żuławy lub Wysoczyzna szczególnie w taką pogodę. Można sobie urządzić świetną wycieczkę rowerową. Niestety stan nawierzchni niektórych dróg jest tragiczny. Podobnie jak kultura jazdy mistrzów kierownicy wiejskich bolidów.
Jamess (2020.06.14)