UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widac ze historii nie kumal pan hihi. ignorancja to dzisiaj plaga. przeciez nie jestesmy glupsi od reszty swiata co z kazdej coekawostki zrobia kase. nawet cos wymysla zeby przyciagnac turystow. A u nas nie kumaci ludzie dlatego bida. To widac slychac i czuc obornikiem.