68
10.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jest na zyrardowskiej wyjazd w niepodleglosci z prawej i z lewej rowerzysci nie patrza na nic i jada jak kon do przodu. Z 20 razy obtrabilem wydaje sie im ze jak maja czerwona linie na chodniku to wszyscy sie zatrzymaja. Dziada iobrabilem i mowie mu za duzo masz nog??. .. ale ja mam pierwszenstwo, ja mowie masz!!! ale sie sie akurat zatrzymalem ale ktos inny moze sie nie zatrzymac. .. co tu komentowac kultura stepowo -zajatycka wychodzi jak zawsze
recemopadaja (2020.06.10)

info

3  
  2
@Martamarta - Tam są światła, widocznie miala zielone skoro jechała. .. Jak się autem jedzie to komóreczka w torebeczce powinna być.
(2020.06.10)
@nico - Bo rower uderzyl ja z tylu
(2020.06.10)
@czekamy na skruchę - Ciekawe czyją?
(2020.06.10)
Skoda czuje sie juz dobrze, tylko szkoda, ze dopiero teraz o to pytacie, skodowanie - znaczy odszkodowanie nie wchodzi w rachube, no chyba ze bym robila dla UBER
(2020.06.10)
Jakby ktoś miał wątpliwości to rowerzysta ma pierwszeństwo na drodze dla rowerów, a pani kierująca scodą powinna baczniej się rozglądać i zachować zasadę ograniczonego zaufania- w to że jest zaj.. kierowcą też. Jeżdżę autem 20 lat, na rowerze też i niestety kierowcy w Elblągu to ślepi ignoranci, którzy myślą że są bogami asfaltu. .. .Żal!!!
Zła (2020.06.10)
@Lukullus258 - Jak to dlaczego? - w obawie przed utrata trzezwosci, tak ?. .. .. tak to powinni jej zabrac butelke a nie prawko. .. Polak jak zaczyna pic, to nie nie ma takigo prawa zeby je mu zabrac . A co z butelka - butelek nikt nie skupuje!
(2020.06.10)
@sceptyk - Na ktorej stronie to wyczytales
(2020.06.10)
Może najpierw zapoznaj się z regułami świateł. .. podczas, gdy pieszy ma zielone, bardzo często równie pojazdy na drodze mają zielone (dotyczy to skrętów). Jeżeli na przejściu nie ma nikogo, to pojazd może przejechać i jest to normalna sytuacja. Proponuję również zapoznać się z innym przepisem. .. w momencie, gdy sygnalizator dla pieszego zaczyna migać. .. pieszy nie ma prawa wejść na przejście dla pieszych. .. tego przepisu "święte piesze krowy"nie znają. .. Ale za to wymagają, aby kierowca znał wszystkie i stosował się do wszystkich. .. jeśli wymagasz czegoś od kogoś, to wymagaj rowniez od siebie. .. złota zasada. .. dodatkowo. .. warto wskazać, że nie wszystkie przejścia dla pieszych są również przejściami dla rowerzystów. .. co oznacza, że na takim przejściu rowerzysta ma obowiązek zejść z roweru. .. i przeprowadzić go na drugą stronę. .. co również dla wielu użytkowników jednośladów jest problemem. ..
Cogitans (2020.06.10)
@Anty - Niestety. .. tam był przejazd dla rowerzystów. .. więc prędkość jednośladu nie ma nic do rzeczy. .. pojazd musi ustąpić pierwszeństwa. .. takie mamy prawo. .. :(
Cogitans (2020.06.10)