UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoda czuje sie juz dobrze, tylko szkoda, ze dopiero teraz o to pytacie, skodowanie - znaczy odszkodowanie nie wchodzi w rachube, no chyba ze bym robila dla UBER


Anuluj