UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoda czuje sie juz dobrze, tylko szkoda, ze dopiero teraz o to pytacie, skodowanie - znaczy odszkodowanie nie wchodzi w rachube, no chyba ze bym robila dla UBER
Skoda czuje sie juz dobrze, tylko szkoda, ze dopiero teraz o to pytacie, skodowanie - znaczy odszkodowanie nie wchodzi w rachube, no chyba ze bym robila dla UBER