UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Lukullus258 - Jak to dlaczego? - w obawie przed utrata trzezwosci, tak ?. .. .. tak to powinni jej zabrac butelke a nie prawko. .. Polak jak zaczyna pic, to nie nie ma takigo prawa zeby je mu zabrac . A co z butelka - butelek nikt nie skupuje!