UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby ktoś miał wątpliwości to rowerzysta ma pierwszeństwo na drodze dla rowerów, a pani kierująca scodą powinna baczniej się rozglądać i zachować zasadę ograniczonego zaufania- w to że jest zaj.. kierowcą też. Jeżdżę autem 20 lat, na rowerze też i niestety kierowcy w Elblągu to ślepi ignoranci, którzy myślą że są bogami asfaltu. .. .Żal!!!

Zła