UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jest na zyrardowskiej wyjazd w niepodleglosci z prawej i z lewej rowerzysci nie patrza na nic i jada jak kon do przodu. Z 20 razy obtrabilem wydaje sie im ze jak maja czerwona linie na chodniku to wszyscy sie zatrzymaja. Dziada iobrabilem i mowie mu za duzo masz nog??. .. ale ja mam pierwszenstwo, ja mowie masz!!! ale sie sie akurat zatrzymalem ale ktos inny moze sie nie zatrzymac. .. co tu komentowac kultura stepowo -zajatycka wychodzi jak zawsze
recemopadaja