Wybrany wątek opinii
Lato, ciepło, a Więcławska nawet płaszcza nie zdjęła!
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
Bo to nie plaszcz gamoniu tylko taka moda- sie nie znasz. Kurtki to nie zdjęła dyrektor szkoły tak w ogóle a inni byli zamaskowani
Do moderacji
Odpowiedz
4
8
Acha, faktycznie chciała pochwalić się płaszczykiem, ale szpanuje nim już trzeci sezon
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Bo bieda w urzędzie
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Wiesz jak ugodzić kobietę. Mistrz dowcipu i elegancji.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Juz piaty rok tak w plaszczyku
Do moderacji
Odpowiedz
4
2