Wybrany wątek opinii

Lato, ciepło, a Więcławska nawet płaszcza nie zdjęła!
(2020.06.04)
Bo to nie plaszcz gamoniu tylko taka moda- sie nie znasz. Kurtki to nie zdjęła dyrektor szkoły tak w ogóle a inni byli zamaskowani
(2020.06.04)
Acha, faktycznie chciała pochwalić się płaszczykiem, ale szpanuje nim już trzeci sezon
(2020.06.04)
Bo bieda w urzędzie
(2020.06.04)
Wiesz jak ugodzić kobietę. Mistrz dowcipu i elegancji.
(2020.06.04)
Juz piaty rok tak w plaszczyku
(2020.06.04)
Powrót do komentarzy