UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak nie wstyd kłamać że nie będzie likwidacji już miała być od początku roku likwidacja SP9 ale korona wirus i plan poszedł w piz. .. A szkoła technikum na komenskiego też likwidacja. Sp 9 likwidacja bo nie opłacalne bo tylko 400dzieci chodzi. A działka duża jak dla dewelopera.
Moko