Wybrany wątek opinii
Nie wierzcie Sowickiej, co mówi. Jest to klika z URZĘDU MIASTA ELBLĄG. P. pozbawiona empatii, szacunku dla drugiego człowieka.
.
Do moderacji
Odpowiedz
29
4
@Mm. G. - Przede wszystkim pozbawiona tez chyba inteligencji, takiej osoby nie mającej pojęcia o edukacji to jeszcze nie było. Standaryzacja panie prezydencie, i to jak najszybciej, żeby nie wyrządziła więcej szkody!
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
Wypowiedź zgłoszona do prokuratora
Do moderacji
Odpowiedz
5
5