Wybrany wątek opinii

Nie wierzcie Sowickiej, co mówi. Jest to klika z URZĘDU MIASTA ELBLĄG. P. pozbawiona empatii, szacunku dla drugiego człowieka. .
Mm. G. (2020.06.04)
@Mm. G. - Przede wszystkim pozbawiona tez chyba inteligencji, takiej osoby nie mającej pojęcia o edukacji to jeszcze nie było. Standaryzacja panie prezydencie, i to jak najszybciej, żeby nie wyrządziła więcej szkody!
(2020.06.04)
Wypowiedź zgłoszona do prokuratora
(2020.06.04)
Powrót do komentarzy