UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystąpienie dyrektor Sowickiej niestety. .. .. jak zwykle mijające się z prawdą. .. .. czy na to jest zgoda Prezydenta ?

100%elblążanin

Anuluj