UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystąpienie dyrektor Sowickiej niestety. .. .. jak zwykle mijające się z prawdą. .. .. czy na to jest zgoda Prezydenta ?
100%elblążanin
Wystąpienie dyrektor Sowickiej niestety. .. .. jak zwykle mijające się z prawdą. .. .. czy na to jest zgoda Prezydenta ?
100%elblążanin