UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie wstyd kłamać że nie będzie likwidacji już miała być od początku roku likwidacja SP9 ale korona wirus i plan poszedł w piz. .. A szkoła technikum na komenskiego też likwidacja. Sp 9 likwidacja bo nie opłacalne bo tylko 400dzieci chodzi. A działka duża jak dla dewelopera.
Moko