87
04.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wspomnienia; )Pamiętam sklepik przy szatniach i kubeczek oranżady za 30 groszy; D Ale pamiętam też, że oszukiwali na chispsch, bo nigdy nie było w środku tazosów, czy innych naklejek (teoria była, że otwierali paczki, brali tazosy i zgrzewali paczki :P). Byłem w klasie sportowej. Kiedyś, to były osobne klasy sportowe dla dziewcząt i chłopaków, liczące po 30 uczniów każda. A teraz nawet 20 w łączonej klasie nie mogą znaleźć. Smutne. A co do jęczenia, że nauczyciele musieli się złożyć po 200 zł na remont pokoju nauczycielskiego - to już pozapominali, jak to co roku rodzice łożyli na widzimisie nauczycieli? A to zasłony, to żaluzje, doniczki itd. I jeszcze było zawsze trzeba kupić znaczek na koniec roku, bo straszyli że inaczej nie dostanie się świadectwa. A teraz im 200 zł z własnej kieszeni szkoda
kazik_ (2020.06.04)
To jest naturalne, Elblag sie kurczy, a wiec ubywa mieszkanc stad wszystko bedzie likwidowane. Dalej glosoujcie na Wrobla i paleciaciarza Rafau, to jeszcze wiecej ludzi wyjedzie. Jesli sie nie opamietacie, to bedzie to postepowac. Złobki, Przedszkola, szkoly, szpitale, urzedy, wszystko zostanie zredukowane.
Glosrozsadku1 (2020.06.04)

info

9  
  4
Wezwijcie Trzaskowskiego ! On rozwiąże problem !
lewizna (2020.06.04)
@kazik_ - Nie szkoda 200 zlotych zawistny czlowieku tylko ze za male pieniadze nauczyciele i sami rodzice remontuja wlasnymi rekoma klasy i szkole w wolnym czasie i w czynie spolecznym. Ja sam osobiscie pomagalem za darmo malowac klase mojego dziecka z innymi rodzicami a zlozylismy sie sami na materialy w kwocie 400 zlotych i dalo sie!!! Nie bylo tam remontu od 10 lat a moze i wiecej. Rzad w niczym nie pomaga a samorzad nie domaga. My to robimy bo kochamy SP 9 i szanujemy wspanialych nauczycieli tam pracujacych z naszymi dziecmi.
(2020.06.04)
@lewizna - Ta Pinokio z Szumowskim sie zrzuca z narciarzem cwaniakiem.
(2020.06.04)
Paragraf naruszenie wizerunku
(2020.06.04)
@kazik_ - Ja raz wygrałam dychę w laysach :D
Oliwierkaa (2020.06.04)
głupim społeczeństwem łatwiej manipulować
(2020.06.04)

info

13  
  0
Kur i dalej swoje! Dzieci tvn jprdl.
(2020.06.04)
Spada liczba mieszkancow, a wiec i dzieci w szkolach. Za to odpowiedzialna jest wladza w Elblagau, obecniec POSLDPSL GRO ludzi z powodu dramatycznej sytuacji ekonomicznej w miescie wyjechalo calymibrodzinami, mieszkania na zawadzie stoja puste. Dalej osly glosujcie za opcja zeby bylo tak jak bylo.
Analityk (2020.06.04)