A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem ciekaw skaty jesteś że wiesz że przekop nieda nic jak byś trochę znał historię Elbląg to byś nie gadł wiem Po to by chciało żeby w niemieckie porty inwestować mam nadzieję że ta partia kiedyś zato odpowie przed narodem
Na to Zieloni z lewakow jazgot I donosicielstwo, ze to nie eko, zaklocenie rownowagi krajobrazowej, no I Bruksela, Moskwa, Berlin -pomocy! no chyba zeby ten od sciekow wygralby wybory, no to moze. Garbusiarz cyklista
@Jarecki - Przecie Rudy U-botem podplywa raz na tydzien pod oslona nocy pod zapalowane nadbrzeze I po cichu laduje na poklad caly urobek I wszystko do Dojcze Banku w ktorym ma Kongo jeszcze po dziadku ktory byl w SS
@Zbyszek1 - miejmy nadzieję, że zablokuje.
posty niektórych są jak smród z szamba, same ścieki, bełkot idioty. .. ..
Sam sobie to napisałeś.
A gdzie mądrala jurek motorówka? pilnuje swojego samozwańca w senacie, he he
Wnioskuję że te opony co tam w Bałtyku już prawie pływają to tylko tak na chwilę? Wyciągną je czy zakopią?
Co za idioci zamieszczają swoje wypociny? Kto to gówno popiera? Z imienia i nazwiska proszę. Gdzie merytoryka? Kto z naukowców to poparł? ? ? Typowe Elblążkowo? Czy ktoś tu myśli ? ? ?
Kiedy rządziło PO, obserwując co się dzieje byłem przerażony. Proszę podać jakie inwestycje o znaczeniu ogólnopolskim zostały rozpoczęte. Nic, jedynie sprzedaż, sprzedaż i przejadanie. To tak jak alkoholik wynosi z domu wszystko co może i sprzedaje aby prze. .. .. Kiedyś to się kończy-i krach. Do tego dążyła poprzednia władza. Dobrze, że naród zobaczył to w odpowiednim momencie. Doświadczyłem już tych rządów i Balcerowicza i Rostkowskiego, Tuska mam doświadczenie. .