UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem ciekaw skaty jesteś że wiesz że przekop nieda nic jak byś trochę znał historię Elbląg to byś nie gadł wiem Po to by chciało żeby w niemieckie porty inwestować mam nadzieję że ta partia kiedyś zato odpowie przed narodem