Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
15
23
@Jarecki - Z tego bursztynu budujo bursztynowo komnate dla Jara
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Jarecki - Przecie Rudy U-botem podplywa raz na tydzien pod oslona nocy pod zapalowane nadbrzeze I po cichu laduje na poklad caly urobek I wszystko do Dojcze Banku w ktorym ma Kongo jeszcze po dziadku ktory byl w SS
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@Zbyszek 1 - Chyba tym, ,Seehundem", co produkowali u Schichaua. :D
Do moderacji
Odpowiedz
3
0