Wybrany wątek opinii

Barbarzyńska i nikomu niepotrzebna inwestycja, te bzdury o szansach i uniezależnieniu się od Rosji to mrzonki! Polski nie stać na utrzymanie tego kanału, a morskość Elbląga można między bajki włożyć! Komuna miała EJ Żarnowiec, a pisowska Polska przekop Mierzei, który czeka taki sam los!!!!Lepiej budować zbiorniki retencyjne, bo zmiany klimatyczne i deficyt wody dotykają nas coraz bardziej!
(2020.05.30)
Spadaj stad, gdzie pieprz rosnie RUSKI TROLU!
Moderator. (2020.05.30)
@Moderator. - taki z ciebie moderator, jak z koziej d. .. trąba pisaku
(2020.05.30)
Dobry moderator, tyś jest pętak.
(2020.05.30)
Najlepsza inwestycja PIS - lotnisko w Radomiu! Brawo PIS
(2020.05.30)
nie jesteś Polakiem. Chcesz zeby Polska była uzależniona od Ruskich. zastanów się co wypisujesz. Chyba że Ci nie zależy na naszyn kraju. bzdury wypisujesz
(2020.05.30)
Nieudacznicy z PO nic nie wybudują bo przecież jest cieśnina Pilawska!Zdrajcy!!!
Zbyszek64 (2020.05.30)
Jestem ciekaw skaty jesteś że wiesz że przekop nieda nic jak byś trochę znał historię Elbląg to byś nie gadł wiem Po to by chciało żeby w niemieckie porty inwestować mam nadzieję że ta partia kiedyś zato odpowie przed narodem
(2020.05.30)
Sam sobie to napisałeś.
zb (2020.05.30)
Naucz się pisać poprawnie po polsku !
(2020.06.02)
Powrót do komentarzy