Wybrany wątek opinii
Barbarzyńska i nikomu niepotrzebna inwestycja, te bzdury o szansach i uniezależnieniu się od Rosji to mrzonki! Polski nie stać na utrzymanie tego kanału, a morskość Elbląga można między bajki włożyć! Komuna miała EJ Żarnowiec, a pisowska Polska przekop Mierzei, który czeka taki sam los!!!!Lepiej budować zbiorniki retencyjne, bo zmiany klimatyczne i deficyt wody dotykają nas coraz bardziej!
Do moderacji
Odpowiedz
27
79
Spadaj stad, gdzie pieprz rosnie RUSKI TROLU!
Do moderacji
Odpowiedz
16
12
@Moderator. - taki z ciebie moderator, jak z koziej d. .. trąba pisaku
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
Dobry moderator, tyś jest pętak.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Najlepsza inwestycja PIS - lotnisko w Radomiu! Brawo PIS
Do moderacji
Odpowiedz
10
7
nie jesteś Polakiem. Chcesz zeby Polska była uzależniona od Ruskich. zastanów się co wypisujesz. Chyba że Ci nie zależy na naszyn kraju. bzdury wypisujesz
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
Nieudacznicy z PO nic nie wybudują bo przecież jest cieśnina Pilawska!Zdrajcy!!!
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
Jestem ciekaw skaty jesteś że wiesz że przekop nieda nic jak byś trochę znał historię Elbląg to byś nie gadł wiem Po to by chciało żeby w niemieckie porty inwestować mam nadzieję że ta partia kiedyś zato odpowie przed narodem
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Sam sobie to napisałeś.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Naucz się pisać poprawnie po polsku !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0