UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jarecki - Przecie Rudy U-botem podplywa raz na tydzien pod oslona nocy pod zapalowane nadbrzeze I po cichu laduje na poklad caly urobek I wszystko do Dojcze Banku w ktorym ma Kongo jeszcze po dziadku ktory byl w SS

Zbyszek 1

Anuluj