42
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bursztyn dla ksiendzuf i nic wincej
(2020.05.30)

info

5  
  13
Dobry moderator, tyś jest pętak.
(2020.05.30)
Najlepsza inwestycja PIS - lotnisko w Radomiu! Brawo PIS
(2020.05.30)
nie jesteś Polakiem. Chcesz zeby Polska była uzależniona od Ruskich. zastanów się co wypisujesz. Chyba że Ci nie zależy na naszyn kraju. bzdury wypisujesz
(2020.05.30)
Należało przystąpić do budowy mostu przez Zalew Wiślany na wzór mostu, jaki zbudowali Duńczycy nad Wielkim Bełtem, a port budować na Bałtyku na podobieństwo Portu Północnego w Gdańsku. Turyści, udający się od strony Warszawy nad Bałtyk, nie musieliby objeżdżać Elbląga i jechać godzinę przez Nowy Dwór Gdański do Krynicy Morskiej i innych miejscowości. Już przed Elblągiem samochody wjeżdżałyby na trasę w kierunku Tolkmicka i nie byłby zatruwany spalinami Elbląg, Nowy Dwór i inne miejscowości, a czas przejazdu z godziny skróciłby się do 15 minut. Odpadłoby w przyszłości pogłębianie Zalewu Wiślanego i ewentualne kruszenie lodu w zimie. Dodam, że Dania to kraj około 10-milionowy i Duńczyków stać było na wspaniałe mosty, łączące nie tylko duńskie wyspy, ale też most z tunelem prowadzący do Szwecji. W porównaniu do nich wypadamy mizernie, że szkoda gadać.
(2020.05.30)
Nieudacznicy z PO nic nie wybudują bo przecież jest cieśnina Pilawska!Zdrajcy!!!
Zbyszek64 (2020.05.30)
Powinna być wybudowana trasa tzw droga most nad wodą tuż przy granicy z ruskimi. Z Piasków przez zalew w strone Braniewa. To byłby skrót nad morze.
(2020.05.30)

info

1  
  2
Ale ten po prac ale budują Super. BRAWO PiS.
(2020.05.30)

info

13  
  3
Pojawił się kolejny szkodnik. Po Trzaskowskim i Hołownia nie chce przekupić. Ale to przecież ta sama sitwa.
Roo (2020.05.30)

info

9  
  2
@Jarecki - Z tego bursztynu budujo bursztynowo komnate dla Jara
doktor (2020.05.30)