UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za idioci zamieszczają swoje wypociny? Kto to gówno popiera? Z imienia i nazwiska proszę. Gdzie merytoryka? Kto z naukowców to poparł? ? ? Typowe Elblążkowo? Czy ktoś tu myśli ? ? ?
sceptyk
Co za idioci zamieszczają swoje wypociny? Kto to gówno popiera? Z imienia i nazwiska proszę. Gdzie merytoryka? Kto z naukowców to poparł? ? ? Typowe Elblążkowo? Czy ktoś tu myśli ? ? ?
sceptyk