UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za idioci zamieszczają swoje wypociny? Kto to gówno popiera? Z imienia i nazwiska proszę. Gdzie merytoryka? Kto z naukowców to poparł? ? ? Typowe Elblążkowo? Czy ktoś tu myśli ? ? ?

sceptyk

Anuluj